Darts / 【one80】Chameleon Sunny Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
The back is cut vertically for better grip, and the front has a cross design for a beautiful appearance.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Barrel weight: 22.0g
Total length:43.0mm
Maximum diameter:7.4mm
Standard:Hard
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
D.craft
T90 Worldwide France LanceJPY 6,578 ( USD 41.85 )
-
MASTER STROKE
T-shirts SEIGO ASADA Truss Black MJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
L-Flight
flf0357 ShapeJPY 712 ( USD 4.53 )
-
UNICORN
PURIST Raymond van Barneveld Phase 5 2BA 19g No.23221JPY 15,277 ( USD 97.20 )
-
TRIPLEIGHT
effort3 plane Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
GSD
BIGLOGO T-shirts Natsumi Iwata Collaborated Black SJPY 4,000 ( USD 25.45 )