Darts / 【one80】Black J 21 04 2BA 19g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
The BLACK J21 04 is a top speed type barrel with the signature cut of Black J21 in red and black coating.
The barrel has a wide ring cut on the back to ensure the best feel of the barrel.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Barrel Weight: 19.0g
Length:41.0mm
Maximum Diameter:7.6mm
Standard:2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
Tip x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
Recently checked items
-
TARGET
COOL PLAY COLLARLESS SHIRT PHIL TAYLOR Model 3XL 150413JPY 7,700 ( USD 48.45 )
-
Winmau
PRISM Alpha Extra Chic Flight MICHAEL VAN GERWEN model 6915-180JPY 363 ( USD 2.27 )
-
Winmau
Prism Flights No.6915-004JPY 357 ( USD 2.24 )
-
UNICORN
THE POWER Phil Taylor Model Phase 5 BLACK 95%TUNGSTEN 18g No.23128JPY 18,333 ( USD 115.36 )
-
TARGET
["Titanium"] tas0423JPY 1,833 ( USD 11.53 )
-
TARGET
tap0011 XsJPY 7,130 ( USD 44.86 )