Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ISABELL2 Jesus Noguera Perea Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 48.4mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Spanish A-Flow player Jesus Noguera Perea's second model.
A straight barrel with knurled rings that can be used by any player.
It has a good length and thickness, and has practical cuts all over.
The front and rear grips are designed to assist any player in throwing with a solid throwing comfort.
Specifications
Material : Tungsten90
Length : 48.4mm
Maximum Diameter : 6.6mm
Weight : 22.0g
Set contents
Barrel x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Dee.flight x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Harrows
ORACLE 90% TUNGSTEN 26gR STEELTIPJPY 16,800 ( USD 106.89 )
-
harrows
SAVAGE FLIGHT Red/Silver 8500JPY 489 ( USD 3.11 )
-
Green Room
grd0502 Tungsten 90% StraightJPY 12,571 ( USD 79.99 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE BORIS2 Boris Krcmar Model SteelJPY 10,000 ( USD 63.62 )
-
harrows
PRIME flight 7548JPY 489 ( USD 3.11 )
-
T-shirts Ikuko Takeyama L JPY 4,277 ( USD 27.21 )