Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LISA3 Kim Hyojin Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
A dazzling rainbow of colors. This is the first Steel model in the popular LISA series.
The LISA III features a utility single-ring and double-ring design in the grip area, providing a strong grip that is ideal for the real world.
The crossed spirals in the front area enhance the beauty of the LISA III, while the functional design works well for both left and right handed rotation.
*The color of the coating will vary for each barrel.
Specifications
Material : Tungsten90%
Overall Length : 42.0mm
Max Diameter : 7.6mm
Weight : 21.5g
Set Contents
Shaft :LARO
Flight :Dee.flight
Kim Hyojin Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 20gJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Busan Mermaid LISA4+ KIM HYOJIN MODEL 21.5gJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Busan Mermaid LISA4+ KIM HYOJIN MODEL 19.5gJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"LISA"Kim Hyojin Model 2BAJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
DYNASTY×FlightL
LISA Kim Hyojin Model Small RedJPY 850 ( USD 5.40 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"LISA?〜THE OWL〜"Kim Hyojin ModelJPY 12,800 ( USD 81.44 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )