Darts / 【one80】CHAMELEON AQUAMARINE
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
This barrel is designed to give you more control over the barrel.
The no-groove area of the barrel is used to create a cut that looks great and has an excellent design.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length: 43.0mm
Maximum diameter: 7.5mm
Barrel weight: 18.5g
Standard:2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
Tip x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
Swiss Point SP03 steel 23g 198008JPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
TARGET
Swiss GOLD POINT 26mm 340005JPY 1,600 ( USD 10.17 )
-
one80
Emorite 02 2BAJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
G's DARTS
Black Coating ROSSO CORSA IIIJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
SHADE
Ryusei Azemoto WDC Support T-SHIRT 25-26 Black XLJPY 4,500 ( USD 28.63 )
-
one80
Uroboros3 Noriyuki Nakamura model SteelJPY 17,600 ( USD 111.98 )