Darts / 【one80】CHAMELEON AQUAMARINE Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.2mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Barrels are more controllable.
The cut layout is designed to look good with a no-groove area, making it a superb design.
■Specifications
Material: 90% tungsten
Total length: 45.2mm
Maximum diameter: 7.5mm
Barrel weight: 24.0g
Standard: Hard
■Contents
Barrels x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Fit Flight
KAWAKAMI Model ver.3 Shape WhiteJPY 870 ( USD 5.53 )
-
TARGET
ORB 03 Steel 21g 190090JPY 6,200 ( USD 39.44 )
-
Joker Driver
-ZERO- St3 polish 43.5mm MidRearJPY 71,500 ( USD 454.94 )
-
L-Flight
flf0796 Shape Clear GreenJPY 693 ( USD 4.40 )
-
MASTER STROKE
T-shirts Yasuyoshi Matsumoto ver.1 Black LJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
LARO
lrs4051 ClearJPY 880 ( USD 5.59 )