Darts / 【DYNASTY】A-FLOW LIBERTAS80 YOHEI SUZUKI Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The front and rear areas are strictly ring-cut.
The seemingly straight outline tapers gently around the center of the barrel.
Specifications
Material: 80% tungsten
Length: 48.0mm
Maximum diameter: 6.6mm
Barrel weight: 18.5g
Standard: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Yohei Suzuki Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BAJPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS Yohei Suzuki Model 19gJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS2 YOHEI SUZUKI MODEL SteelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model SteelJPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
L-Flight
PRO Yohei Suzuki Model ver.1 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS Yohei Suzuki Model 20gJPY 14,800 ( USD 94.17 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
CELESTE GENERATION-1 Zhou Momo Model Limited Edition 2BA 210250JPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
Harrows
IMPERIAL DARTS CASE BLACKJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
TARGET
AGORA VERDE AV01 STEEL 22g 100230JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
L-style
L-Ring YellowJPY 204 ( USD 1.29 )
-
CAMEO
GARMENT2.5×MITSUMASA HOSHINO SILVERJPY 6,578 ( USD 41.85 )
-
CAMEO
Multi Case caa0183 BlackJPY 1,027 ( USD 6.53 )