Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE Kokopelli YUICHIRO OGAWA MODEL 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
A heavyweight long torpedo barrel with a R shape on all surfaces.
The barrel-shaped main grip area has a double ring cut for excellent stability.
The two cogwheel cuts play an important role in preventing slippage during grip and takeback.
■Specifications
Material: 95% tungsten
Length: 48.0mm
Maximum diameter: 7.2mm
Barrel weight: 21.0g
Specification: 2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
-
L-Flight
EZ Yukie Sakaguchi Model ver.2 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
ASTRA DARTS
T-arrow Next T-arrow Next MatteBlackJPY 13,037 ( USD 82.95 )
-
Harrows
SUPERGRIP FUSION SHAFT Black/PurpleJPY 990 ( USD 6.29 )
-
BULL'S
Justin van Tergouw 4.0 Black Tit. 90% steel 23gJPY 12,650 ( USD 80.48 )
-
Flight-L×D.craft
ShinigamiJPY 906 ( USD 5.76 )