Darts / 【DMC】Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model Gold Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 43.0mm
Maximum diameter:7.2mm
Barrel weight: 20.0g(including point)
Standard: Hard
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Mitsuhiko Tatsunami Model Items
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model Black 2BAJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
【L-Flight】】EZ Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 dimple Standard MIX JPY 990 ( USD 6.29 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Mitsuhiko TatsunamiJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
【L-Flight】】PRO Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape MIX JPY 990 ( USD 6.29 )
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model Bronze 2BAJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
DMC
Sabre Sunny SP Mitsuhiko Tatsunami Model Bronze 2BAJPY 17,600 ( USD 111.98 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
POWER 80 SILVER SWISS PPOINT 23g 190170JPY 8,800 ( USD 55.99 )
-
SHADE
PLAYER fan 2024 Mikuru Suzuki&Keita Ono&Haruki MuramatsuJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
Harrows
SUPERGRIP FUSION SHAFT Black/OrangeJPY 990 ( USD 6.29 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 5th Nami IwasakiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
S4
Zeus Divine Spear Black lightningJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
one80
R2 Interchange SpannerJPY 270 ( USD 1.71 )