Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa DIND MAYUMI OUCHI MODEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Wing Cut |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
LaniKaiLa's unique Trapezoid cut and Wing cut have been incorporated into the DIND and brushed up.
The rhombus shape is combined with a cut that offers outstanding functionality. The grip is "set" and achieves overwhelming flight.
The slit cut in each area is also an accent that improves performance.
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 47.0mm
Maximum diameter: 7.4mm
Barrel weight: 21.0g
Standard: 2BA
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Mayumi Ouchi Model Items
-
L-Style×DYNASTY
KRYSTAL ONE Mayumi Ouchi modelJPY 3,700 ( USD 23.30 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"WAVE RIDER SWELL"PROFESSIONAL MAYUMI OUCHI MODEL 2BAJPY 12,800 ( USD 80.65 )
-
DYNASTY
A-FLOW LaniKaiLa 80 Mayumi Ouchi ModelJPY 8,479 ( USD 53.42 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"WAVE RIDER Maneuver" MAYUMI OUCHI MODELJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa Mayumi Ouchi Model 2BAJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa Mayumi Ouchi Model SteelJPY 14,800 ( USD 93.24 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )