Darts / 【COSMODARTS】Mana Kawakami v3 Mana Kawakami Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The 3rd Player Signature Barrel of Mana Kawakami, Japan's top player!
The short barrel is moderately heavy and has a firm yet comfortable grip.
This barrel is easy to get used to and can be used by many people!
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 41.0mm
Maximum diameter: 7.3mm
Barrel weight: 19.0g
Standard: 2BA
Center of Gravity:Front
Contents
Barrels x 3 (1 set)
Mana Kawakami Model Items
-
SHADE
ORGER 2019 T-shirt Mana Kawakami model pink XLJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mana Kawakami heather black LJPY 4,500 ( USD 28.63 )
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mana Kawakami heather black MJPY 4,500 ( USD 28.63 )
-
Fit Flight Air
Mana KAWAKAMI Model ver.4 Shape ClearJPY 970 ( USD 6.17 )
-
SHADE
ORGER 2019 T-shirt Mana Kawakami model pink XXLJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
SHADE
T-shirt Mana Kawakami model Cosplay 2019 MJPY 3,900 ( USD 24.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Joker Driver
EXTREME WILDCAT No.5JPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
UNICORN
HD2 DARTBOARD NUMBERS Green No.7982JPY 1,426 ( USD 9.07 )
-
TARGET
PYRO GENERATION 10 MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA S-DARTS LIMITED EDITION 210401JPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
TARGET
PRO GRIP EVO Aluminium SHAFT SHORT Green 380082JPY 650 ( USD 4.13 )
-
taa1111 JPY 1,900 ( USD 12.08 )
-
TARGET
KAZE SERIES CEROS 02 SWISS POINT 21g 190565JPY 30,800 ( USD 195.97 )