Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE CT TYPE PERSEUS・DR RYUSEI AZEMOTO MODEL 2BA 17.5g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Another form of "PERSEUS", "PERSEUS-DR", which was created by AZEMOTO Ryusei, who boasts of his brilliant achievements, to be used according to the conditions of the game, is now on sale.
Specifications
Material: 90% tungsten
Overall length: 45.0mm
Maximum diameter: 7.2mm
Barrel weight: 17.5g
Standard: 2BA
Center of Gravity
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Ryusei Azemoto Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT TYPE RYUSEI TYPE-ZERO A RYUSEI AZEMOTO MODEL 2BA 19gJPY 15,800 ( USD 98.86 )
-
TIGA
Supernova Fusion Ryusei Azemoto ModelJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap 2024 Ryusei AzemotoJPY 1,500 ( USD 9.38 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT TYPE RYUSEI TYPE-ZERO RYUSEI AZEMOTO MODEL 2BA 21gJPY 15,800 ( USD 98.86 )
-
SHADE
Player collaboration pin badge Ryusei Azemoto ModelJPY 1,500 ( USD 9.38 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 6th Ryusei AzemotoJPY 5,000 ( USD 31.28 )
DARTS Ranking
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )