Darts / 【G's DARTS】gsd0006 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 36.6mm |
| Weight (barrel Only) | 16.2g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SHADE
Ryusei Azemoto Support T-SHIRT 2025 Black XXLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
infinity Balance
bracelets GOLD version White LJPY 5,500 ( USD 34.99 )
-
JOKERDRIVER × Third
BOX CASE3 Black×RedJPY 20,350 ( USD 129.48 )
-
L-Flight
flf2075 ShapeJPY 712 ( USD 4.53 )
-
one80
RENEGADE Nicole Regnaud Model Steel 21gJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
taa0013 JPY 1,980 ( USD 12.59 )