Darts / 【JOKER DRIVER】jod1511 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuji Eguchi Model Items
-
G's DARTS
MARVELOUS3 Yuuya Eguchi ModelJPY 12,731 ( USD 79.66 )
-
PiD
Portrait in Darts 3 Yuji EguchiJPY 6,090 ( USD 38.10 )
-
G's DARTS
MARVELOUS IV Yuji Eguchi Model STEELJPY 10,800 ( USD 67.58 )
-
G's DARTS
MARVELOUS 4 Yuuya Eguchi ModelJPY 12,800 ( USD 80.10 )
-
Portrait in Darts
piv1001JPY 6,090 ( USD 38.10 )
-
G's DARTS
MARVELOUS ULTIMATE Yuuya Eguchi ModelJPY 12,731 ( USD 79.66 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )