Darts / 【TARGET】Adrian Lewis TORPEDO
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
ADRIAN LEWIS Model Items
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 26g 101332JPY 6,926 ( USD 43.94 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK Swiss Point 24g 190166JPY 13,300 ( USD 84.38 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% 2BA 18g 101333JPY 6,926 ( USD 43.94 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Standard Long BlackJPY 1,879 ( USD 11.92 )
-
TARGET
JACKPOT Adrian Lewis Model JP EDITION SOFT TIP 122346JPY 12,223 ( USD 77.55 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK 2BA 210182JPY 13,300 ( USD 84.38 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )