Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE TWIN FLAME BOOST KIYAMA model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yukihiko Kiyama Model Items
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
unicorn
uns0314JPY 262 ( USD 1.67 )
-
L-Flight
flf0507 StandardJPY 1,560 ( USD 9.92 )
-
DYNASTY
KATANA Kokutou -KAI-JPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
Fit
GEAR Shaft fis7051 ["Hybrid"] ["Spin"] ClearJPY 870 ( USD 5.53 )
-
unicorn
["Aluminum"] uns1001 ShortJPY 503 ( USD 3.20 )
-
JAKO
jkc0345 WhiteJPY 6,766 ( USD 43.04 )