Darts / 【DYNASTY】mine(MAYUMI OUCHImodel)
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Mayumi Ouchi Model Items
-
L-Style×DYNASTY
KRYSTAL ONE Mayumi Ouchi modelJPY 3,700 ( USD 23.30 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"WAVE RIDER SWELL"PROFESSIONAL MAYUMI OUCHI MODEL 2BAJPY 12,800 ( USD 80.65 )
-
DYNASTY
A-FLOW LaniKaiLa 80 Mayumi Ouchi ModelJPY 8,479 ( USD 53.42 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"WAVE RIDER Maneuver" MAYUMI OUCHI MODELJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa Mayumi Ouchi Model 2BAJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LaniKaiLa Mayumi Ouchi Model SteelJPY 14,800 ( USD 93.24 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )