Darts / 【DMC】(Bronze ACUTE) Paul Lim 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
PAUL LIM Model Items
-
TARGET
THE LEGEND G2 PAUL LIM STEELJPY 14,055 ( USD 88.56 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET PAUL LIMJPY 5,000 ( USD 31.50 )
-
DARTSLIVE
SUPER DARTS2024 × DARTSLIVE PLAYER GOODS PAUL LIMJPY 5,000 ( USD 31.50 )
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 7 PAUL LIM MODEL Swiss Point 210281JPY 16,800 ( USD 105.85 )
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 6 PAUL LIM MODEL 2BA 210208JPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DMC
BATRAS Paul Lim PartsW FRONT 14.7s Gun Metallic ColorJPY 9,350 ( USD 58.90 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )