Darts / 【DMC】4BA Paul Lim ACUTE
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% , Titanium |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 40.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 159.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/28 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
PAUL LIM Model Items
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 4th PAUL LIMJPY 5,000 ( USD 31.32 )
-
TARGET
THE LEGEND G2 PAUL LIM STEELJPY 14,055 ( USD 88.05 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Paul LimJPY 5,000 ( USD 31.32 )
-
TARGET
VISION ULTRA PAUL LIM G3 334190JPY 398 ( USD 2.48 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET PAUL LIMJPY 5,000 ( USD 31.32 )
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 8 PAUL LIM MODEL SWISS POINT 190527JPY 24,800 ( USD 155.37 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.48 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
TARGET
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model 2BA 210838JPY 22,800 ( USD 142.84 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.58 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.39 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.58 )