Darts / 【TIGA】tid0102 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 35.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.4g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SOFT DARTS BIBLE vol.1 JPY 1,027 ( USD 6.53 )
-
Fit
GEAR Shaft fis6061 ["Slim"] [] WhiteJPY 870 ( USD 5.53 )
-
STEAL
stc1124 BrownJPY 1,320 ( USD 8.39 )
-
Fit
GEAR Shaft fis6821 ["Slim"] [] ClearJPY 870 ( USD 5.53 )
-
JOKER DRIVER
Flight Case joa0002 BlackJPY 3,300 ( USD 20.98 )
-
Fit
GEAR Shaft fis7123 ["Slim"] [] ClearJPY 870 ( USD 5.53 )