Darts / 【TIGA】GRAY 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
PRIME flight 7522JPY 489 ( USD 3.11 )
-
PDJ
PDC TOKYO DARTS MASTERS 2016 polo-shirt Black XSJPY 4,889 ( USD 31.10 )
-
L-shaft
L Shaft ["Carbon"] fls3221 ["Straight"] ["Silent"] ClearJPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
Harrows
hac0103 BlackJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
Fit
GEAR Shaft fis8852 ["Normal"] ["Spin"]JPY 1,130 ( USD 7.19 )
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami Model SteelJPY 16,500 ( USD 104.98 )