Darts / 【TIGA】Jelly SERIES (PINKY)
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 70% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CAMEO
TIP AND SHAFT CASE SMART CAPSULE pink×blackJPY 1,160 ( USD 7.38 )
-
TARGET
["Titanium"] tas0411JPY 1,527 ( USD 9.71 )
-
L-style
Lippoint Short ShockingPink50pcsJPY 600 ( USD 3.81 )
-
unicorn
Short WhiteJPY 838 ( USD 5.32 )
-
Doron
RECOVERY SOCKS S(Black)JPY 5,060 ( USD 32.18 )
-
unicorn
Short yellowJPY 314 ( USD 1.99 )