Darts / 【TRiNiDAD】PRO SERIES Valero
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 36.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Nobuhiro Yamamoto Model Items
-
DYNASTY×FlightL
NOBU Model RedJPY 850 ( USD 5.40 )
-
DYNASTY×FlightL
NOBU Model BlackJPY 850 ( USD 5.40 )
-
DYNASTY×FlightL
NOBU Model PurpleJPY 850 ( USD 5.40 )
-
【L-Flight】】PRO Nobuhiro Yamamoto Model Slim MIX JPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Style×DYNASTY
KRYSTAL ONE NOBUHIRO YAMAMOTO ModelJPY 3,700 ( USD 23.54 )
-
DYNASTY
KATANA ORTEGA2.2 Nobuhiro Yamamoto model No.5JPY 19,800 ( USD 125.98 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )