Darts / 【MONSTER】mod0014 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.2g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Tsuneki Zaha Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT TYPE "Z No.5" Tsuneki Zaha MODELJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
MONSTER
mod0011 Tungsten 90% TorpedoJPY 10,267 ( USD 65.32 )
-
MONSTER
GHOSTJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
MONSTER
GHOST3JPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
MONSTER
GHOST VI Tsuneki Zaha Model 2BAJPY 12,018 ( USD 76.47 )
-
DYNASTY
A-FLOW"Z 80"ZAHA TSUNEKI ModelJPY 8,479 ( USD 53.95 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )