Darts / 【MONSTER】GHOST II Tsuneki Zaha Model Gold 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Tsuneki Zaha Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW"Z 80"ZAHA TSUNEKI ModelJPY 8,479 ( USD 53.80 )
-
MONSTER
GHOST3 SLEEKJPY 11,000 ( USD 69.78 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Z2 TSUNEKI ZAHA MODEL No.5JPY 15,800 ( USD 100.24 )
-
L-Flight
PRO Tsuneki Zaha Model ver.3 dimple Shape MixJPY 990 ( USD 6.28 )
-
MONSTER
mod0014 Tungsten 90% TorpedoJPY 12,362 ( USD 78.43 )
-
MONSTER
GHOSTJPY 11,000 ( USD 69.78 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
DYNASTY×FlightL
Mayu Shimizu Model ver.2 WhiteJPY 850 ( USD 5.39 )
-
COSMODARTS
case X clear greenJPY 3,190 ( USD 20.22 )
-
UNICORN
PURIST Phil Taylor Model Phase 3 CURVE GOLDEN 90%TUNGSTEN 2BA 18g No.23108JPY 12,223 ( USD 77.55 )
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING Model G4 SWISS POINT 12g 210135JPY 13,300 ( USD 84.38 )