Darts / 【MONSTER×CORE DARTS】JONNY ECLIPSE 21g SLEEK
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Kenichi Ajiki Model Items
-
SYLAR PROJECT.
JONNY TYPE3 REBORN 2020 KENICHI AJIKI MODELJPY 10,500 ( USD 66.81 )
-
SYLAR PROJECT.
JONNY TYPE2 REBORN 2020 KENICHI AJIKI MODELJPY 10,500 ( USD 66.81 )
-
L-Flight
PRO Kenichi Ajiki Model ver.4 shape KAMI BlackJPY 990 ( USD 6.29 )
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN II Kenichi Anjiki Model 2BAJPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
Fit Flight Air
Kenichi Ajiki Model Shape DblackJPY 970 ( USD 6.17 )
-
SHADE
STAY WILD T-shirt Kenichi Ajiki model navy XSJPY 3,900 ( USD 24.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )