Darts / 【RYU】Wyvern
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Ryu |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 40.3mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Real Spec
ARM SUPPORTER Black×Red RIGHT LJPY 5,280 ( USD 33.59 )
-
DOLPHIN
4BATip BlackJPY 524 ( USD 3.33 )
-
DOLPHIN
4BATip LightBlueJPY 524 ( USD 3.33 )
-
TINY BARRELS
NewerJPY 13,619 ( USD 86.64 )
-
Fit
GEAR Shaft fis8101 ["Normal"] ["Spin"] ClearJPY 795 ( USD 5.05 )
-
SOFT DARTS BIBLE vol.37 JPY 1,027 ( USD 6.53 )