Darts / 【COSMO DARTS】voltAge Seiya Asakura model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.5mm |
| Weight (barrel Only) | 15.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 159.59 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/2 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Seiya Asakura Model Items
-
Fit Flight
fif1292 Super ShapeJPY 712 ( USD 4.46 )
-
Fit Flight
fif0431 Super SlimJPY 712 ( USD 4.46 )
-
Fit Flight
Seiya Asakura 3 ShapeJPY 825 ( USD 5.15 )
-
RED DRAGON
Seiya Asakura model 2 2BA BW21g FW23 2288JPY 12,100 ( USD 75.81 )
-
GRRM
Hawaii Ala moana Seiya Asakura ModelJPY 10,499 ( USD 65.78 )
-
RED DRAGON
UK SEIYA ASAKURA 1 22g Steel tipJPY 11,000 ( USD 68.92 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.70 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.27 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.40 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.58 )