Darts / 【GRAN DARTS】lzd0036 Tungsten 90% Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | GRAN DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TIGA
90%TUNGSTEN YamaArashi Jason Wong ModelJPY 7,900 ( USD 50.25 )
-
JOKER DRIVER
零-ZERO-ALL COLOR SHAFT CLEAR(White Ravel) RED 38.5mmJPY 660 ( USD 4.19 )
-
FLAGS
T-Shirt Long Sleeve White XLJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
Joker Driver
-ZERO- St3 polish 43.5mm CenterJPY 71,500 ( USD 454.94 )
-
LARO
Milky Gradation C190 PurpleJPY 570 ( USD 3.63 )
-
JOKER DRIVER
jof0463 FFJPY 880 ( USD 5.59 )