Darts / 【TIGA】FUSION JACKAL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% , Titanium |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.6g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
TRiNiDAD
GONZALEZ TYPE6 Teppei Nishi Model SteelJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
TIGA
EMPRECHU Fusion Yukie Sakaguchi ModelJPY 19,600 ( USD 123.49 )
-
L-Flight
PRO Tomonari Kurokawa Model ver.1 Standard MixJPY 880 ( USD 5.54 )
-
TIGA
MAGICAL FUSION Sayoko Yoshiba ModelJPY 19,600 ( USD 123.49 )
-
8FLIGHT
Keita Ono Model shape clearJPY 990 ( USD 6.23 )