Darts / 【TARGET】POWER-SILVERLIGHT STEEL 22g 200250
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Category | Soft-tip Darts(brass) |
| Maker | TARGET |
| Materials | Brass |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Diamond Cut , Mulch Cut |
| Length | 55.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 8.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
PHIL TAYLOR Model Items
-
TARGET
POWER INK FLIGHT & SHAFT KIT Medium 3set 420009JPY 1,780 ( USD 11.33 )
-
TARGET
taf0414 ShapeJPY 360 ( USD 2.28 )
-
TARGET
POWER INK FLIGHT & SHAFT KIT Short 3set 420007JPY 1,780 ( USD 11.33 )
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480 ( USD 15.77 )
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Medium Black 410125JPY 2,480 ( USD 15.77 )
-
TARGET
POWER G9 PRO.ULTRA Standard 336770JPY 398 ( USD 2.52 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
darts on
darts case RedJPY 2,722 ( USD 17.31 )
-
harrows
NOBLE FLIGHT GREEN 2703JPY 489 ( USD 3.11 )
-
one80
CHAMELEON CITRINE 2BA 18gJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
Unicorn
ON TOUR PROFESSIONAL ROUNDJPY 20,167 ( USD 128.31 )
-
TARGET
Yohkoh 03 Steel 21g 190146JPY 6,499 ( USD 41.34 )
-
MONSTER
GHOST 4 No.5JPY 11,000 ( USD 69.98 )