Darts / 【Harrows】Black I.C.E 90% TUNGSTEN ALPINE 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SYLAR PROJECT.
JONNY TYPE3 REBORN 2020 KENICHI AJIKI MODELJPY 10,500 ( USD 66.81 )
-
L-Style×PICPIN
L-Splash Pattern AJPY 770 ( USD 4.89 )
-
L-Flight
flf2077 ShapeJPY 913 ( USD 5.80 )
-
JOKER DRIVER
jof0403 FFJPY 880 ( USD 5.59 )
-
Joker Driver
NEXUS19 KENO Scuderia 37.5mm RearJPY 44,000 ( USD 279.96 )
-
TARGET
SWISS STORM LNC Point Gold 30mm 340199JPY 2,200 ( USD 13.99 )