Darts / 【Joker Driver】MAT ARROW 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuzuru Kushibiki Model Items
-
TARGET
REBEL REBORN VIGOR Yuzuru Kushibiki ModelJPY 9,200 ( USD 58.53 )
-
TARGET
PRIME SERIES MORPHEUS PRO.ULTRA FLIGHT Shape 335640JPY 360 ( USD 2.28 )
-
TARGET
BLACK MARQUE MORPHEUS 2.0 YUZURU KUSHIBIKI Model 2BA 210430JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
GRRM
AUSTRALIA Lennox Yuzuru Kushibiki Model Black LimitedJPY 13,240 ( USD 84.24 )
-
GRRM
AUSTRALIA Lennox Yuzuru Kushibiki ModelJPY 10,499 ( USD 66.80 )
-
TARGET
PRIME SERIES MORPHEUS YUZURU KUSHIBIKI model 210079JPY 12,100 ( USD 76.98 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )