Darts / 【MONSTER】SOLDIER Leonard Gates Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Leonard Gates Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK Assegais2 Leonard Gates Model SteelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
MONSTER
SOLDIER Leonard Gates Model 2BAJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
MONSTER
SOLDIER II LEONARD GATES Model STEELJPY 12,018 ( USD 76.47 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Assegais Leonard Gates Model steelJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
MONSTER
SOLDIER Leonard Gates Model 2BAJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT type Assegais Leonard Gates Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )