Darts / 【COSMODARTS】Fantasia Trish Grzesik Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 53.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 159.04 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/19 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Trish Grzesik Model Items
-
Fit Flight
fif1342 Super SlimJPY 712 ( USD 4.47 )
-
COSMODARTS
FANTASIA 2 Soft Trish Grzesik ModelJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
Fit Flight
Trish Grzesik Model ver.5 Super Slim PurpleJPY 870 ( USD 5.46 )
-
COSMODARTS
FANTASIA 2 Steel Trish Grzesik ModelJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
COSMO DARTS
FantasiaJPY 13,200 ( USD 82.99 )
-
Fit Flight
fif3312 KiteJPY 712 ( USD 4.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.91 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.77 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.82 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.23 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.66 )