Darts / 【UNICORN】WolrdChampion JHON LOWE STEEL 23g No.10163
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 38.1mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.93mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
JOHN LOWE Model Items
-
unicorn
HERO GOLDEN JohnLowe 18g No3082JPY 11,314 ( USD 71.98 )
-
unicorn
World Champion John Lowe 18g No03103JPY 5,971 ( USD 37.99 )
-
unicorn
World Champion John Lowe 18g 4046JPY 9,324 ( USD 59.32 )
-
UNICORN
WolrdChampion JHON LOWE STEEL 27g No.10165JPY 9,982 ( USD 63.51 )
-
unicorn
Golden unicorn John Lowe 16g No03011JPY 8,171 ( USD 51.99 )
-
UNICORN
WolrdChampion JHON LOWE GOLDEN TITANIUM STEEL 21g No.10156JPY 15,277 ( USD 97.20 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
MASTER STROKE
T-shirts SEIGO ASADA seigo ver.2 Black XXXLJPY 3,800 ( USD 24.17 )
-
one80
Bavaria Ultra 04 2BA 19gJPY 9,000 ( USD 57.26 )
-
harrows
Magnum 16gJPY 7,945 ( USD 50.54 )
-
JOKER DRIVER
jof0262 FJPY 550 ( USD 3.49 )
-
Joker Driver
HYBRID GEMINI2JPY 10,083 ( USD 64.15 )
-
JOKER DRIVER
jos0426 WhiteJPY 660 ( USD 4.19 )