Darts / 【G's DARTS】Black Coating LAC
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Red Dragon
NITRO TECH SHAFT SHORT CLEAR ORANGEJPY 605 ( USD 3.83 )
-
G's DARTS
MARVELOUS3S Yuuya Eguchi ModelJPY 12,731 ( USD 81.00 )
-
TARGET
Swiss Black Point 40mm 340183JPY 1,600 ( USD 10.17 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO NaikunJPY 850 ( USD 5.40 )
-
Harrows
RAZR PARALLEL 90% STEEL 25gRJPY 9,100 ( USD 57.90 )
-
D.craft
Mini DartsJPY 880 ( USD 5.59 )