Darts / 【TARGET】CHIZZY DAVE CHISNALL MODEL 80% 2BA 18g 101342
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.3g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Dave Chisnall Model Items
-
harrows
DAVE CHISNALL 4 1019JPY 330 ( USD 2.06 )
-
Harrows
CHIZZY SERIES 2 DAVE CHISNALL Model 2BA 22gRJPY 12,800 ( USD 80.61 )
-
harrows
PRIME flight CHIZZY2 7555JPY 330 ( USD 2.06 )
-
Harrows
CHIZZY SERIES 3 DAVE CHISNALL Model 2BA 18gJPY 13,800 ( USD 86.91 )
-
Harrows
TWIN PACK CHIZZYJPY 700 ( USD 4.41 )
-
Harrows
CHIZZY DAVE CHISNALL Model 90% 2BA 20gJPY 16,399 ( USD 103.27 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )