Darts / 【TARGET】CHIZZY DAVE CHISNALL MODEL CORTEX 90% 2BA 17g 128203
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Length | 50.4mm |
| Weight (barrel Only) | 15.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Dave Chisnall Model Items
-
Harrows
TWIN PACK CHIZZYJPY 990 ( USD 6.29 )
-
Harrows
CHIZZY SERIES 2 DAVE CHISNALL Model 2BA 18gRJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
Harrows
CHIZZY DAVE CHISNALL Model 90% steel 24gJPY 16,399 ( USD 104.34 )
-
Harrows
CHIZZY Dave Chisnall model BRASS 2BA 18gRJPY 4,950 ( USD 31.49 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 2BA 18gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 23gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
CRUX JPN TRUST 2BA 210355JPY 9,480 ( USD 60.32 )
-
DYNASTY
A-FLOW LIBERTAS80 YOHEI SUZUKI ModelJPY 8,479 ( USD 53.95 )
-
TARGET
CELESTE GENERATION-1 Zhou Momo Model Limited Edition 2BA 210250JPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
Harrows
IMPERIAL DARTS CASE BLACKJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
TARGET
AGORA VERDE AV01 STEEL 22g 100230JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
L-style
L-Ring YellowJPY 204 ( USD 1.29 )