Darts / 【TIGA】Boris Krcmar 36
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Boris Krcmar Model Items
-
TIGA
FUSION Boris Krcmar V4 HELICALJPY 19,600 ( USD 122.65 )
-
TIGA
Fusion Silver DUMDUM V3 Boris Krcmar ModelJPY 16,093 ( USD 100.70 )
-
TIGA
FUSION International DUMDUM V2 Boris Krcmar ModelJPY 19,555 ( USD 122.37 )
-
DARTSLIVE
SUPER DARTS2024 × DARTSLIVE PLAYER GOODS Boris KrcmarJPY 5,000 ( USD 31.28 )
-
L-Flight
PRO Boris Krcmar Model KAMI Shape blackJPY 920 ( USD 5.75 )
-
TIGA
Boris Krcmar 36 HELICALJPY 10,186 ( USD 63.73 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
Recently checked items
-
OUTLINE
ouc0007 PurpleJPY 8,352 ( USD 52.26 )
-
TARGET
K-FLEX DIAMOND Kosuzu Iwao Model Shape Short Clear 410239JPY 1,580 ( USD 9.88 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS Yukie Sakaguchi setJPY 7,480 ( USD 46.80 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE EL DORADO5 KANEKO KENTA MODELJPY 14,300 ( USD 89.48 )
-
SHADE
Ami Komiyama COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black LJPY 4,000 ( USD 25.02 )
-
TARGET
K-FLEX Shape Intermediate Black Limited Edition 410231JPY 1,200 ( USD 7.50 )