Darts / 【G's DARTS】X-GRANDE III Daishin Jitoku Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Daishin Jitoku Model Items
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
GSD
GSD Camo-T 2020/Hoddie XXLJPY 7,000 ( USD 44.53 )
-
CONDOR
AXE Rose of the Heart Natsumi Iwata Model Small Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS Model BLACK 2BA 20g 210366JPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
Pro.VISION JAPAN
Quetzal Tsuyoshi Kadogawa Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
JOKERDRIVER
ULTIMATE Model T-poker. 20th anniversary model 18g CenterJPY 41,800 ( USD 265.96 )
-
S4
Zeus4 gravity 10th anniversary model Enclosed PHOENicA with limited styleJPY 9,240 ( USD 58.78 )