Darts / 【TIGA】TAKA 90%TUNGSTEN Takahisa Hirose Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 158.83 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/18 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Takahisa Hirose Model Items
-
TIGA
TAKA 90%TUNGSTEN Takahisa Hirose ModelJPY 10,186 ( USD 64.13 )
-
SHADE
RADICAL HAWK T-shirt Takahisa Hirose model Black MJPY 3,900 ( USD 24.55 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Takahisa Hirose Model TAKA Shape BlueJPY 850 ( USD 5.34 )
-
SHADE
RADICAL HAWK T-shirt Takahisa Hirose model Black SJPY 3,900 ( USD 24.55 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Takahisa Hirose Model TAKA Shape WhiteJPY 850 ( USD 5.34 )
-
SHADE
RADICAL HAWK T-shirt Takahisa Hirose model Black XLJPY 3,900 ( USD 24.55 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.02 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.92 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.32 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.80 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.80 )