Darts / 【MONSTER】LEVERET III Ayaka Sasaki Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayaka Sasaki Model Items
-
L-Flight
PRO Sayaka Sasaki Model ver.4 Shape KAMI MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 5th Sayaka SasakiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&green XSJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 6th Sayaka SasakiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
PICPIN
Sayaka Sasaki ModelJPY 770 ( USD 4.89 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&pink XSJPY 3,899 ( USD 24.80 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
PRIME flight 7513JPY 489 ( USD 3.11 )
-
Winmau
BLUE TOUR CASE 8332JPY 4,950 ( USD 31.49 )
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 LJPY 22,000 ( USD 139.97 )
-
Fit Flight AIR
Shunpei Noge Model ver.3 Shape S-DARTS Limited EditionJPY 946 ( USD 6.01 )
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL VALKYRIEJPY 35,200 ( USD 223.97 )
-
L-Flight×D.craft
PRO Smile AwordJPY 990 ( USD 6.29 )