Darts / 【GRRM】Foxxy 2017 Champion Edition Miku Suzuki Model SOFT TIP
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Mikuru Suzuki Model Items
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7 MIKURU SUZUKI Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210491JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
TARGET
TEAM PRO MIKURU SUZUKI BRASS 2BA 18g 180063JPY 3,199 ( USD 20.35 )
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 6 MIKURU SUZUKI Model 2BA 210424JPY 24,800 ( USD 157.79 )
-
L-Flight
Mikuru Suzuki Model ver.4 typeA rocket blueJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
PRO Mikuru Suzuki Model ver.3 shape KAMI Gun MetallicJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
EZ Mikuru Suzuki Model ver.6 typeA Standard MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CAMEO
GARMENT2.5×MITSUMASA HOSHINO SILVERJPY 6,578 ( USD 41.85 )
-
CAMEO
Multi Case caa0183 BlackJPY 1,027 ( USD 6.53 )
-
CAMEO
GARMENT NB LAYERED RedJPY 7,998 ( USD 50.88 )
-
SHADE
Mikuru Suzuki Replica uniform 2023 2XLJPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
TARGET
K-FLEX Luke Littler Model Standard Medium Purple 410185JPY 2,480 ( USD 15.77 )