Darts / 【GRRM】Foxxy 2017 Champion Edition Miku Suzuki Model STEEL TIP
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Mikuru Suzuki Model Items
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7 MIKURU SUZUKI Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210491JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
L-Flight
PRO Mikuru Suzuki Model ver.6 typeA shape KAMI MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 6 MIKURU SUZUKI Model 2BA S-DARTS Limited 210425JPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
TARGET
TEAM PRO MIKURU SUZUKI BRASS 2BA 18g 180063JPY 3,199 ( USD 20.35 )
-
L-Flight
EZ Mikuru Suzuki Model ver.6 typeA Standard MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
PRO Mikuru Suzuki Model ver.3 shape KAMI Gun MetallicJPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
FlightL×DYNASTY
Park Hyunchul ver.4 Shape BlackJPY 850 ( USD 5.40 )
-
Fit Flight Air
Masaki Oshiro Model Ver.6 Shape ClearJPY 970 ( USD 6.17 )
-
DSTB
Original T-shirt Black SJPY 4,980 ( USD 31.69 )
-
WINMAU
BLADE CHAMPIONS CHOICE DUAL CORE with Rota-Lock 4JPY 14,960 ( USD 95.18 )
-
Green Room
grd0007 Tungsten 90% TorpedoJPY 10,267 ( USD 65.32 )
-
Zephyr
ZEALJPY 9,981 ( USD 63.50 )