Darts / 【G's DARTS】Black Coating AWESOME V
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Steer cut( Step cut ) , delta cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Osamu Niki Model Items
-
G's DARTS
Black Coating AWESOME VJPY 10,800 ( USD 68.71 )
-
G's DARTS
AWESOME IV STEELJPY 10,800 ( USD 68.71 )
-
G's DARTS
gsd0038 Tungsten 90% TorpedoJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
G's DARTS
Black Coating AWESOME IIIJPY 10,800 ( USD 68.71 )
-
TRIPLEIGHT
RESPECT Osamu Niki ModelJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
G's DARTS
Black Coating AWESOME IVJPY 10,695 ( USD 68.04 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
DYNASTY
KATANA MEITOU Murasame3 2BAJPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 23g No.27852JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
one80
CHAMELEON AQUAMARINEJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
Fit Flight
Masaki Oshiro Model ver.5 Shape MIXJPY 870 ( USD 5.53 )
-
harrows
AVANTI FLIGHT 7404JPY 489 ( USD 3.11 )
-
LARO
Milky Gradation C190 PinkJPY 570 ( USD 3.63 )