Darts / 【MONSTER】THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION JAPAN Ryujin-Koshi 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
L-Flight
PRO Toru Suzuki Model ver.2 Shape KAI MIXJPY 920 ( USD 5.79 )
-
TARGET
NATHAN ASPINAL BLACK & RED PRO.ULTRA TEN-X 336380JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
Blueprint PRO.ULTRA Red TEN-X 336100JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
PRIME DIAMOND KOSUZU IWAO Model 210253JPY 15,000 ( USD 94.51 )
-
TRIPLEIGHT
Abel3 AI KAMATA MODEL 2BAJPY 14,800 ( USD 93.24 )