Darts / 【MONSTER】THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION JAPAN Ryujin-Koshi STEEL 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
FIRE FLIGHT FIRE 1102JPY 489 ( USD 3.11 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Fallon3 MG Fallon Sherrock Model 24.3g SteelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
D.craft
dcc1001 WhiteJPY 2,640 ( USD 16.79 )
-
Winmau
SUPER DART CASE 2 BlackJPY 2,852 ( USD 18.13 )
-
Harrows
haf1324 ShapeJPY 308 ( USD 1.95 )
-
UNICORN
CODE Jeffrey de Zwaan Model Steel 23g No.06065JPY 14,000 ( USD 89.07 )