Darts / 【UNICORN】NOIR 97% TUNGSTEN JELLE KLAASEN 20G No.27830
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 97% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 42.7mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Jelle Klaasen Model Items
-
L-Flight
PRO Jelle Klaasen Model ver.4 Standard whiteJPY 990 ( USD 6.29 )
-
UNICORN
CODE Jelle Klaasen Model Steel 24g No.06052JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
UNICORN
CODE Jelle Klaasen Model 2BA No.04264JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
one80
Jelle Klaasen Model Steel 25gJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
one80
Jelle Klaasen Model 80 2BA 19gJPY 13,200 ( USD 83.98 )
-
one80
Jelle Klaasen Model 80 Steel 24gJPY 13,200 ( USD 83.98 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )