Darts / 【Harrows】RAZR PARALLEL 90% STEEL 23gR
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Features SAWTOOTH GRIP with sawtooth teeth.
Straight barrel with strong cut.
PARALLEL is a center of gravity barrel and BULBOUS is a front of gravity barrel.
RAZR PARALLEL 90% 23gR STEELTIP
Specifications
Material:90% Tungsten
Overall Length:50.0mm
Maximum Diameter:6.7mm
Barrel Weight:23g
Standard:Hard
Barrel Match Weight:±0.05g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Zaoral
Recovery Necklace Navy/Gold SJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
MASTER STROKE
T-shirts SEIGO ASADA Truss White XLJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
DYNASTY
KATANA MEITOU HOTARUMARU 2BAJPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
DYNASTY×L-Flight
PRO Akihiko Owaku Model ver.2 Shape Black×SilverJPY 880 ( USD 5.59 )
-
PICPIN
PEROLINA DJPY 770 ( USD 4.89 )
-
JOKER DRIVER
NEXUS14 VEGAS CenterJPY 27,500 ( USD 174.97 )